Діалог культур у часі і просторі

Изображение 112В дні словянської культури і писемності, які щорічно відзначаються в Республіці Молдова,  ми з вдячністю згадуємо і вшановуємо болгарських братів – просвітителів Кирила і Мифодія, які подарували нам словянську азбуку і писемність.

Українська мова — окрема словянська мова. Вона належить до східної групи слов’янських мов. У нас, у українців з дитинства прищеплюється відношення до мови як до святинi, найдорожчого скарбу. Ми усвідомлюємо, що ставлення до рiдної мови має бути таким, як до рiдної матерi: її люблять не за якiсь принади чи вигоди, а за те, що вона – мати.

Вся діяльність нашої бібліотеки направлена на те, щоб свідомо і небайдуже пропагувати рідне слово, що об’єднує людей різних національностей, які проживають в Республіці Молдова.

Изображение 127На літературно – музичний вечір „ Діалог культур у часі і просторі” завітали наші друзі з бібліотеки „Христо Ботєв” — музичний колектив «Въгленче». Вони підготували для наших читачів цікаву програму, яка включала розповідь про болгарські традиції. Все було захоплююче і запально, що учасники під кінець заходу об’єдналися в хоровод.

За відгуками учасників заходу ця зустріч дала можливість відірватися їм від сімейних справ і дізнатися багато цікавого, і просто поспілкуватися з приємними людьми.

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s