Олімпіада з української мови та літератури в Молдові

111Під час весняних канікул 6-8 березня 2017 року в Кишинівському теоретичному ліцеї ім. М.Коцюбинського була проведена XXVIІ Республіканська олімпіада з української мови та літератури, яка традиційно проходить в рамках Шевченківських днів у Молдові.

У конкурсі взяли участь кращі учні загальноосвітніх навчальних закладів Молдови з вивченням української мови — переможці міських та районних олімпіад.

В ході урочистого відкриття олімпіади її учасників привітали Посол України в РМ І.Гнатишин, заступник директора Національного агентства з курікулуму Л.Іванова, Голова Української Громади РМ М.Олійник, керівники етнокультурних українських організацій Молдови.

Учні Кишинівського теоретичного ліцею ім. М.Коцюбинського привітали гостей олімпіади яскравою концертною програмою, репертуар якої складався переважно з українських народних пісень, танців, читання віршів українською мовою тощо.

В рамках олімпіади Товариством української культури в РМ був проведений також 13-й щорічний конкурс декламаторів поезій Тараса Шевченка «Славимо тебе, Тарасе!».

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s