Історія успіху послуги Бібліоквест +

У філії «Леся Українка» муніципії Кишинеу була сформована команда підлітків із 15 осіб, яким бібліотекарі показали, як можна цікаво і з користю для здоров’я організувати своє дозвілля.

Були часи, коли двори багатоповерхівок гули подібно вулика від дитячих голосів і сміху. Зараз же ситуація кардинально змінилася, і на прогулянці можна зустріти лише матусь з малюками, а старші діти проводять своє дозвілля за комп’ютером або перед екраном телевізора.

Щоб розірвати це замкнене коло, ми вирішили організувати послугу для підлітків Бібліоквест +. В ігровій формі діти виконують творчі та інтелектуальні завдання, переміщаючись в заданому ігровому просторі.

Складаючи квест, ми використовуємо різні види і форми завдань. Це кросворди, лабіринти, загадки, ребуси, пазли, рухливі ігри та багато іншого. Чим різноманітніше і креативніше завдання, тим цікавіше його виконання. Наші квести присвячені різним темам: детективи в бібліотеці, піратська вечірка, літній похід в ліс.DSCN5669

Та й без сценарію ніяк. У ньому описані всі загадки, послідовність їх вирішення і підказки, за допомогою яких їх можна виконати. Заглядаючи за фіранки, під бронзові погруддя Лесі Українки і Тараса Шевченка, потаємні панелі, підлітки вирішують цікаві головоломки, знаходять втрачені предмети, дізнаються значення загадкових ребусів.

Батьки і бібліотекарі не залишаються байдужими. Вони допомагають дітям проходити етапи квесту, активно беручи участь в конкурсах.

Після кожного квесту підлітки отримують незабутні враження і заохочувальні призи.

Конкурси, які більше всього сподобалися присутнім, вони просять повторити в інших квестах: Білий Данило »А ми будемо шукати вихід з лабіринту? «, Буштюк Дар’я » А заплутується будемо сьогодні? »

Для молодих людей, які люблять активний відпочинок і вміють працювати в команді, квест-гри, які проходять в нашій бібліотеці, є унікальною можливістю наповнити своє життя новими невідомими раніше емоціями і переживаннями. Тут адреналін б’є фонтаном і змушує підлітків повертатися сюди знову і знову, щоб в черговий раз скуштувати це ні з чим не порівнянне відчуття занурення в світ квест-ігор.

 

 

 

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s