Ми збираємо літо по крупицях …

Літо без гарного літнього настрою — ніщо. Просто чергова пора року. Влітку вся природа живе і дихає на повні груди. І люди теж. Ніхто не впадає в сплячку, ні у кого немає жодних ознак депресії, всі живуть яскравим і насиченим життям. Літо — це сонячне щастя, гарний настрій і нескінченна радість. Літо — це поцілунок сонячного зайчика, солоний бриз моря, смак кавуна і багато-багато сонця. Загалом, все хороше, що можна вмістити в ці 92 дня.
А ще це чудовий час для ігор, творчості та читання для душі в бібліотеці.
Під час літніх канікул багато наших читачів-підлітків брали участь в захоплюючих і пізнавальних бібліотечних заходах, проявляючи при цьому ерудицію, почуття гумору і гарний настрій, що важливо напередодні майбутнього навчального року.

DSCN5669

Квест ігра «Відправляємося в похід»

І, звичайно ж, молоді люди із задоволенням брали участь в улюблених усіма квест-іграх. Чого тільки не робили учасники ігор в пошуках відповідей — розплутували різні плутанки, розгадували веселі завдання, тренували пам’ять, виконуючи інтелектуальні завдання, по імпровізованій мапі рухалися в заданому напрямку до кінцевої мети. А якщо мами звали дітей обідати, то вони кричали, що зараз знайдуть захований скарб і прийдуть. Також молоді люди із задоволенням в дружній компанії переглядали фільми, разом оформляли постери з оригінальними привітаннями, створювали яскраві аплікації.
Все літо для юних книголюбів було насичене різноманітними враженнями і цікавими відкриттями. Головне, що підлітки отримали від відвідування бібліотеки гарний настрій і невичерпне бажання пізнавати все нове. А головним постулатом для всіх нас було — НЕ МОЖНА СУМУВАТИ  ВЛІТКУ — ВОНО КОРОТКЕ!

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s