Фестиваль — символ консолідації та співпраці

16 вересня 2018 року в кишинівському парку ім. Штефана чел Маре відбувся Республіканський етнокультурний фестиваль «Єдність через різноманітність» за участю керівництва країни, послів, акредитованих в Молдові, і етнокультурних організацій, акредитованих при Бюро міжетнічних відносин і міської Ради муніципія Кишинева.
За багаторічною традицією свято розпочалося о 9:30 з покладання квітів до пам’ятника Штефану чел Маре, а о 10.00 відбулося його офіційне відкриття. В цей день всі алеї парку стали майданчиком для демонстрації самобутності всіх етносів, проживаючих в країні: молдован, росіян, українців, білорусів, гагаузів, болгар, ромів, євреїв, поляків і багатьох інших національностей, чиє духовне багатство становить єдину культурну скарбницю Молдови.
Українська діаспора щорічно бере активну участь у фестивалі, знайомлячи жителів і гостей столиці з фольклорною творчістю, літературою українських

2222

авторів, предметами декоративно-прикладного мистецтва,  живописом, виробами ручної роботи заслужених майстрів культури. 1111

Особливий інтерес завжди викликають страви української національної кухні.
У цьому році фестиваль проводиться вже 17 рік. Він давно став символом міжетнічного співробітництва, взаєморозуміння та консолідації суспільства в нашій країні.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s