Нові квести в бібліотеці

На сторінках блогу бібліотеки ми неодноразово писали про те, якою популярністю у нас користується послуга Бібліоквест +, організована для дітей середнього шкільного віку. Як відомо послуга включає в себе організацію і проведення бібліотечних квестів, різних ігрових заходів, змагань і конкурсів, а також  проведення дозвілля з настільними іграми.
Велика колекція ігор в бібліотеці розрахована на дітей різного віку — від найменших, для яких були придбані кубики і мозаїка, до дітей старшого віку, яким цікаві пазли, Дартс, боулінг, ну а підлітки виберуть «Монополію» і «Catan».Изображение 001
Однак якими б цікавими не були настільні ігри, найбільшим успіхом користуються саме квести. Відкриття нового ігрового шкільного сезону в бібліотеці ми вирішили почати з проведення квесту «Всі професії важливі, всі професії потрібні», який був запланований на час осінніх канікул в читальному залі бібліотеки.
Велася активна робота з розробки сценарію квесту, по підбору завдань, по оформленню необхідних стендів, по збору реквізиту та виготовленню костюмів для учасників гри.

Розробляючи сценарій, ми хотіли донести до наших дітей основну думку про те, що до кожного виду діяльності людини в суспільстві треба ставитися з повагою, а вибираючи професію, необхідно керуватися бажанням і прагненням стати висококласним фахівцем, а не тільки престижем або великими гонорарами.
Гра повинна бути динамічною, цікавою і як завжди — пізнавальною.

 

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s