Читачі, які були присутні на відкритті нашої бібліотеки в 1991 році, сьогодні приводять до бібліотеки своїх дітей і онуків.
Саме бібліотека і сім’я стоять біля витоків відродження традицій сімейного читання. Звичайно, першими посередниками між дитиною і книгою є батьки, тому-то бібліотекарі все наполегливіше намагаються шукати шляхи співпраці з татами і мамами своїх читачів. І більшість з них розуміють, що якою б великою не була домашня бібліотека, але саме в громадській їхні діти отримують перше уявлення про неосяжності книжкового світу, вчаться працювати з періодикою, словниками, довідниками, енциклопедіями. Тут дитина дізнається про те, що читають його однолітки. Вона також може поділитися з ними думками про прочитану книгу, взяти участь в літературній грі, та й просто цікаво провести час разом з мамою, татом, бабусею чи дідусем.
Наша бібліотека протягом останніх років розширила сферу своєї діяльності, взявши на себе, крім традиційних, функції дозвіллєвого закладу, центру сімейного читання, позашкільної освіти.
Високим попитом серед батьків користується література по сімейній педагогіці і психології, по етиці, езотерична література, про здоров’я дітей, про сімейне дозвілля, періодичні видання для сімейного читання.
У роботі з батьками велику допомогу надають такі журнали як Однокласник, Веселі уроки, Домашнє вогнище, Журнал казок, Идеи вашего дома, Psychologies / Псіхолоджіс.
Думаємо, що діти на все життя запам’ятають спільні з батьками свята, вечори, конкурси, настільки доброзичливою, теплою і зворушливою була атмосфера цих зустрічей. Дні сімейного читання, дні сімейного відпочинку, сімейні вечори, дні спілкування, дні народження найменших членів родини, календарні свята, конкурси — ось неповний перелік заходів, що проводяться бібліотекою.
Різноманітні бібліотечні заходи, святкові вечори допомагають об’єднати сім’ю, зміцнити зв’язок поколінь. Кожен знаходить необхідну йому інформацію, весело і з користю проводить своє дозвілля.
Багато заходів за давньою традицією завершуються сімейними чаєпиттями.