Історія успіху програми ”Provocarea verii” в бібліотеці “Леся Українка”

Протягом багатьох років в канікулярний період в бібліотеці реалізується літня розважально — пізнавальна програма. Процес читання організується в привабливій формі, органічно доповнюється конкурсами і вікторинами і, що особливо важливо, спілкуванням один з одним.

Ця програма завдяки своєму інноваційному та захоплюючому характеру заохочує учнів читати. Бібліотекарі не вимагають обов’язкового читання, вони віддають перевагу ефектним, грайливим, привабливим формам. Діти можуть читати, грати, розгадувати кросворди, ребуси, загадки. Їх чекають цікаві книги, яскраві журнали, захоплюючі настільні і розвиваючі ігри. Діти різного віку та дорослі залюбки беруть участь в ігрових програмах, розвагах, конкурсах, малюнках на асфальті, творчих мандрівках. За активну участь на усіх чекають подарунки.

І в цьому році не зважаючи на складну ситуацію, що склалася через пандемію, літні цікаві заходи в бібліотеці також проводилися, але спілкування здійснювалося через трансляції Zoom.1

Діти читали цікаві статті в енциклопедіях, дивилися відео про природні явища і про найбільших риб, про братів менших — кішок, собак, про чудодійний світ океану, 10 цікавих фактів про зміїв, про підводний світ і підводні човни…. А відкриттів скільки зробили для себе наші юні читачі! Ми включили в програму також “Веселі перерви” — це логічні ігри, ребуси і головоломки, цікаві питання які розвивають логіку, мислення, увагу і пам’ять. Захоплююча подача матеріалу співробітниками бібліотеки викликала емоційну реакцію, бажання читати книги. Щодня кожен із учасників програми по півгодини читав книги.2

Така різноманітність форм дозволяла дітям зберегти живий інтерес до теми, не давала нудьгувати і, сподіваємося, запам’ятається надовго.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s