Видатні українці всіх часів. Нам є ким пишатися!

Безсумнівно, Україна — земля, багата талантами. В Україні, як і в кожній державі, є люди, які залишили глибокий і значимий слід в історії, і список тих, ким ми пишаємося, величезний. Книжкова виставка ”Видатні українці усіх часів” знайомить відвідувачів бібліотеки з талановитими людьми України, які складають славу своєї країни. З книжок, представлених на експозиції, можна почерпнути інформацію про життєвий і творчий шлях, особисте життя, особливості характеру, мрії, захоплення цих людей. Книги допоможуть в написанні рефератів для школярів, наукових робіт для студентів, а також будуть цікавими для широкого кола читачів.

Ми сподіваємося, що кожен із вас відкриє щось нове. Можливо, відома вам людина, постане абсолютно в іншому образі. Можливо, ви дізнаєтеся, про тих, про кого навіть і не чули раніше.

Ви зможете дізнатися не лише про найбільш відомих українців, таких як Тарас Шевченко, Леся Українка, Ярослав Мудрий, Богдан Хмельницький, але і про багатьох інших. Про тих, про яких, через історичні обставини, не говорили в школі, університеті, яким, на жаль, приділялося дуже мало уваги, але це ні в якому разі не зменшує їх заслуги перед українською державою.

В експозиції представлено цілу епоху. Адже Україна подарувала світові величезну кількість талановитих людей. Серед них — видатні вчені, винахідники, Нобелівські лауреати, герої війни, громадські діячі, письменники, музиканти, обдаровані лікарі та спортсмени. Відомі українці прославили нашу країну та її народ в різних куточках світу. Саме вони творили історію і зрештою змінили світ. Саме завдяки їхнім винаходам, досягненням та перемогам світ дізнавався про Україну. Вони — наша гордість і приклад для наслідування!

Завітайте до бібліотеки імені Лесі Українки міста Кишинів та перегляньте підбірку. Те, що вас зацікавить, ви зможете взяти додому на місячний термін. Бажаємо всім здоров’я!

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s